Коли настає час подбати про безпеку новенького айфону, найбільше бажання власника – зберегти оригінальну красу та глянсовий блиск корпусу. Якщо придбати чохол-книжку чи фліпи, вони відразу приховають гарненький екран та значок бренду. Отже, ваш стиль та особистість також. Але новенькі iPhone чудово виглядають з надійним чохлом-рамкою з майже прозорою основою. Універсальний аксесуар підходить до будь-якої моделі – від «п'ятірки» до «десятки».

Цікава пропозиція від виробників аксесуарів

 Найбільш приваблива сторона чохлів-рамок – у кольоровому різноманітті. Ніжні відтінки дозволяють обрати захисний виріб жіночій та чоловічій статі. Головним привілеєм чохлу-рамки для айфонів лишається гнучкість. Він здатний забезпечити цілісність апарату навіть при сильних падіннях, спеціальні виступи не дають удару діяти на дисплей. Силіконовий аксесуар також відтворить особистий стиль користувача. Свій смак власники смартфонів можуть підкреслити срібними, золотистими чи іншими відтінками.

Цей аксесуар вміє:

  • гнутися у будь-якому напрямку без пошкоджень основи;
  • пом’якшувати удари під час падіння;
  • не змінювати цікавий прозорий колір при довгому користуванні;
  • вигідно виділяти власника у натовпі;
  • чітко облягати корпус.

 На відміну від інших представників захисних аксесуарів, прозорий чохол-рамка для нових моделей iPhone має досить привабливу зовнішність. Він щільно огортає телефон, практично непомітний, не шкодить оригінальному блиску смартфону. В роботі з пристроєм користувач не відчуває дискомфорту – м’який силікон майже непомітний.  

Кольорова гама для шанувальників шику

 Ультратонкому аксесуару віддають перевагу шанувальники підвищеної безпеки. Чохол виготовлений з урахуванням можливих екстремальних ситуацій. Модель забезпечена отворами під камеру та динамік, виключає ковзання смартфона у руці. Майже непомітні кольорові відтінки додають оригінальності. Можна підібрати прозорі чохли у суворому або ніжному дизайні.