Любите ділитися з друзями фотографіями в Instagram?

Ми готові платити Вам за це - у вигляді знижки.

Зробіть фотографію опублікуйте її в свій Instagram (Stories) та додайте згадку на наш інстаграм @biglookua  отримайте купон на знижку -15% на наступне замовлення.

На фотографії має бути присутня наша продукція, логотип

Умови використання промокоду:

1. Термін дії купону - 31.12.19;

2. Промокод дає знижку у розмірі 15% в категорії товарів "Аксесуари для смартфонів", при наступному замовленні в інтернет-магазині БІГЛУК;

3. Промокод не діє на акції та промо пропозиції, не сумується з іншими знижками;

4. Код купону на знижку прийде на ваш інстаграм акаунт;

5. Необхідно ввести отриманий вами особистий код у поле “Є купон зі знижкою?” при оформленні свого замовлення на сайті і калькулятор порахує знижку автоматично. 

 

В акції беруть участь замовлення, зроблені в період проведення акції. На один номер замовлення знижка нараховується один раз.
Знижка, отримана за фото в Інстаграм, діє тільки на наступне замовлення, але ви можете викладати фото після кожного нового замовлення і, таким чином, постійно зберігати за собою максимально можливу знижку 15% в переіод проведення даної акції! :)

 

Обов'язкова умова для отримання купону - ви повинні бути підписані на оновлення @biglookua в Instagram. Ми в Instagram.

 

 

Акція "Знижка -15% за фото в Instagram" діє на сайті biglook.com.ua з 01.04.2019 по 01.10.2019. Знижка по купонах не діє на акційний товар. Компанія несе за собою право змінити умови зазначеної акції.